Najnowsze oferty

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa

Lębork, Targowa
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1876

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ulicy Targowej w Lęborku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46,25 m² znajduje się w bezczynszowym budynku, co w połączeniu z autonomicznym systemem grzewczym ...

Powierzchnia
55,51 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 323,55 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Emilii Plater
mieszkanie na wynajem

DYK-MW-1874

0% - Najemca nie płaci prowizji za obsługę biura.   Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2, zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą, położonym w Lęborku, przy ul.Emilii ...

Powierzchnia
41,25 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,27 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Lębork, Emilii Plater
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wysockiego

Lębork, Wysockiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1871

Gotowe do zamieszkania | Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej | Południowo-zachodnia wystawa Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m², położone przy ulicy Wysockiego w Lęborku. Lokal jest w pełni przygotowany do ...

Powierzchnia
32,82 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 586,84 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wysockiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1873

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo jasne, przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,55 m², zlokalizowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej w ścisłym centrum Lęborka. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym ...

Powierzchnia
27,55 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 259,53 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Oferty specjalne

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Harcerzy

Lębork, Harcerzy
dom na sprzedaż

DYK-DS-1564

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 266,74 m2 (powierzchnia mieszkalna 158,33m2 i powierzchnia gospodarcza 108,41m2), wybudowany w 1999 roku w technologii murowanej na działce o powierzchni 3656m2. Prezentowana nieruchomość położona jest ...

Powierzchnia
266,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 656 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 686,21 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Lębork, Harcerzy
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Sosnowa

Łeba (gm), Łeba, Sosnowa
obiekt na sprzedaż

DYK-BS-1515

Łeba pod inwestycję!!   Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący, dochodowy pensjonat z ośmioma lokalami użytkowymi o powierzchni całkowitej 764,3m2 . Budynek czterokondygnacyjny wybudowany na działce o powierzchni 581 m2 usytuowanej w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
764,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
581 m²
Cena za m2
14 392,25 zł
cena 11 000 000
obiekt na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Sosnowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1776

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu ...

Powierzchnia
109,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 213,80 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1761

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu ...

Powierzchnia
109,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
306 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 414,51 zł
cena 920 800
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

rozumiem