Oferujemy na sprzedaż solidny, murowany garaż o powierzchni 17,5 m², zlokalizowany w zabudowie szeregowej przy ulicy 8 Maja w Lęborku. Jest to doskonała i bezpieczna lokalizacja, gwarantująca wygodny dojazd oraz optymalną przestrzeń do parkowania samochodu lub wykorzystania jako suchy magazynek.
Transakcja charakteryzuje się przejrzystym stanem formalno-prawnym dostosowanym do specyfikacji gruntu:
Przedmiot sprzedaży: Nakłady budowlane w postaci własności murowanego budynku garażu o powierzchni 17,5 m².
Status gruntu: Garaż posadowiony jest na gruncie miejskim objętym umową długoterminowej dzierżawy. Transakcja odbywa się poprzez umowę sprzedaży poniesionych nakładów budowlanych wraz z cesją (przeniesieniem) praw do dzierżawy gruntu na nowego właściciela.
Opłaty: Bardzo niskie opłaty roczne z tytułu dzierżawy gruntu oraz podatek od nieruchomości.
Metraż: 17,5 m² – optymalna szerokość i głębokość pozwalająca na swobodne parkowanie pojazdu.
Konstrukcja: Technologia murowana, solidne ściany zapewniające stabilność termiczną.
Dach: Konstrukcja szczelna i sucha, zabezpieczona przed opadami atmosferycznymi.
Brama wjazdowa: Dwuskrzydłowa.
Media: Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna z indywidualnym licznikiem poboru prądu.
Lokalizacja przy ul. 8 Maja cieszy się dobrą opinią. Zabudowa szeregowa naturalnie ogranicza liczbę ścian zewnętrznych narażonych na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu garaż jest cieplejszy i bardziej suchy niż obiekty wolnostojące.
Własne zasilanie elektryczne z licznikiem to ogromna wygoda. Umożliwia oświetlenie wnętrza po zmroku, bezproblemowe ładowanie akumulatora oraz korzystanie z podstawowych elektronarzędzi.
Szeroki podjazd wyłożony płytami/utwardzony zapewnia bezproblemowy manewr wjazdu i wyjazdu o każdej porze roku, również zimą przy opadach śniegu.



