Lębork, Wita Stwosza
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1696

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,16m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul. W Stwosza. Prezentowane mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi oraz łazienki ...

Powierzchnia
60,16 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 299,87 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wita Stwosza
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Wrzosowa

Lębork, Wrzosowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1679

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 89,95m2, wybudowany w 2018 roku w technologii murowanej na działce o powierzchni 864 m2. Prezentowana nieruchomość położona jest w Lęborku przy ul. Wrzosowej, na dobrze skomunikowanym osiedlu domów jednorodzinnych.   ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
864 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 411,21 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Lębork, Wrzosowa

Lębork, Słupska
obiekt na sprzedaż

DYK-BS-1667

Oferujemy do sprzedaży funkcjonujący obiekt komercyjny, położony w Lęborku przy ul. Słupskiej. W skład nieruchomości wchodzi działka gruntu o powierzchni 5628 m2 na której w 2003 roku został wybudowany dwukondygnacyjny, wolnostojący budynek administracyjno-biurowy z ...

Powierzchnia
208,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 628 m²
Cena za m2
15 377,22 zł
cena 3 200 000
obiekt na sprzedaż - Lębork, Słupska

Łeba (gm)
działka na sprzedaż

DYK-GS-1650

Atrakcyjne działki budowlane nad morzem.   Działki, które oferujemy na sprzedaż położone są w Łebie pomiędzy jeziorami Sarbsko i Łebsko w odległości niespełna 3 km od Morza Bałtyckiego. W najbliższej okolicy znajduje się szereg atrakcji takich jak Łeba PARK, Holiday ...

Powierzchnia
2 997,00 m2
Cena za m2
430,43 zł
cena 1 290 000
działka na sprzedaż - Łeba (gm)
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Linia, Zakrzewo

Linia, Zakrzewo
dom na sprzedaż

DYK-DS-1648

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 333,99 m² (powierzchnia użytkowa 231,32 m²), wybudowany w miejscowości Zakrzewo gm. Linia w pow. wejherowskim. Prezentowany dom to idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących harmonii ...

Powierzchnia
333,99 m2
Powierzchnia działki [m2]
19 425 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 994,10 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Linia, Zakrzewo

Lębork, Mazurska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1645

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 268,45 m2, wybudowany w nowoczesnej technologii, na działce o powierzchni 971 m2 położony w Lęborku, przy ul. Mazurskiej. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Nieruchomość ogrzewana nowoczesnym ...

Powierzchnia
268,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
971 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 770,16 zł
cena 1 549 000
dom na sprzedaż - Lębork, Mazurska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem