Wicko, Białogarda
działka na sprzedaż

DYK-GS-1795

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka z GOTOWĄ DECYZJĄ O WARUNKACH ZABUDOWY (WZ), umożliwiająca natychmiastowe rozpoczęcie realizacji projektu rezydencjalnego lub podziałowego. GŁÓWNE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Działka Z PRAWEM DO BUDOWY (WZ): Posiadamy wydane ...

Powierzchnia
8 267,00 m2
Cena za m2
39,31 zł
cena 325 000
działka na sprzedaż - Wicko, Białogarda
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łeba, Miła

Łeba, Miła
dom na sprzedaż

DYK-DS-1794

Wyjątkowy Pensjonat na Sprzedaż w Nowęcinie - Gotowy, Dochodowy Biznes! Prezentujemy do sprzedaży dochodowy pensjonat, który wraz z domkami rekreacyjnymi stanowi kompleks wypoczynkowy, zlokalizowany w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin. Na działce o powierzchni ...

Powierzchnia
275,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 386 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
12 904,40 zł
cena 3 550 000
dom na sprzedaż - Łeba, Miła
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Potęgowo, Dworcowa

Potęgowo, Dworcowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1793

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Potęgowie – idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego z budynkiem gospodarczym i garażem, położonym w prężnie rozwijającej się, kaszubskiej wsi Potęgowo. Nieruchomość ...

Powierzchnia
124,43 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 483,32 zł
cena 309 000
dom na sprzedaż - Potęgowo, Dworcowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska

Lębork, Opolska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1790

REZERWACJA!!! Bliźniak gotowy do zamieszkania – Lębork, ulica Opolska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lęborka przy ulicy Opolskiej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
127,79 m2
Powierzchnia działki [m2]
404 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 252,45 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego

Lębork, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1781

REZERWACJA!!! Funkcjonalne Mieszkanie na Sprzedaż w Lęborku - ul. Słowackiego! Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w Lęborku. To idealna propozycja dla osób, które cenią ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 192,31 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Lębork, Jagiellońska

Lębork, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

DYK-MW-1780

Do wynajęcia: Komfortowe Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem w Lęborku - ul. Jagiellońska! Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Jagiellońskiej w Lęborku. Mieszkanie jest idealne dla pary lub ...

Powierzchnia
42,49 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,30 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lębork, Jagiellońska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem