oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Emilii Plater
mieszkanie na wynajem

DYK-MW-1874

0% - Najemca nie płaci prowizji za obsługę biura.   Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2, zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą, położonym w Lęborku, przy ul.Emilii Plater. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
41,25 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,27 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Lębork, Emilii Plater
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1873

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo jasne, przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,55 m², zlokalizowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej w ścisłym centrum Lęborka. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie miasta, ...

Powierzchnia
27,55 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 259,53 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wysockiego

Lębork, Wysockiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1871

Gotowe do zamieszkania | Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej | Południowo-zachodnia wystawa Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m², położone przy ulicy Wysockiego w Lęborku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i ...

Powierzchnia
32,82 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 586,84 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wysockiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego

Lębork, Stryjewskiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1870

BEZCZYNSZOWY APARTAMENT 72,3 m² | Ogródek | Miejsce Parkingowe w Cenie | Pełna Własność Lokalizacja: Lębork, ul. Stryjewskiego Powierzchnia: 72,3 m² Liczba pokoi: 4 Forma własności: Pełna własność (z księgą wieczystą) Główne Atuty Nieruchomości: BRAK ...

Powierzchnia
72,30 m2
Cena za m2
8 838,17 zł
cena 639 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Spokojna

Lębork, Spokojna
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1869

Szukasz bezobsługowego mieszkania, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa z prywatną strefą relaksu i pełnym bezpieczeństwem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,74 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego ...

Powierzchnia
35,99 m2
Cena za m2
10 475,13 zł
cena 377 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Spokojna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1868

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,86 m², zlokalizowane przy ul. Kossaka w Lęborku. Nieruchomość wyróżnia się ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi, które pozwalają na przekształcenie standardowego układu w funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe. KONCEPCJA ...

Powierzchnia
53,86 m2
Cena za m2
5 013,00 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525