oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I

Lębork, Mieszka I
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1866

      Sprzedam komfortowe, środkowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Mieszka I w Lęborku. Lokal jest po generalnym remoncie, po odświeżeniu gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie zostało przygotowane „dla siebie”, z dbałością ...

Powierzchnia
39,95 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 010,01 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa

Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1865

Nowoczesny bliźniak 104 m² z ogrodem 400 m² | 0% Prowizji | Bez PCC 0% PROWIZJI – Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura! BEZ PODATKU PCC – Oszczędność 2% u notariusza! Szukasz komfortowego domu blisko miasta, ale w spokojnej okolicy? Zapraszamy do zapoznania ...

Powierzchnia
107,42 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 576,24 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Haliny Konopackiej

Lębork, Haliny Konopackiej
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1864

MIESZKANIE LTBS LĘBORK - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA (50,40 M²) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m², położone na III piętrze w zadbanym bloku LTBS, na cenionym osiedlu Sportowa przy ul. Konopackiej w ...

Powierzchnia
50,40 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 968,25 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Haliny Konopackiej
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa

Lębork, Targowa
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1863

Słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,78 m2 w centrum Lęborka. Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku przy              ul. Targowej w Lęborku. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla pary, singla ...

Powierzchnia
39,78 m2
Cena za m2
8 044,24 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Czarnówko, Łąkowa

Nowa Wieś Lęborska, Czarnówko, Łąkowa
działka na sprzedaż

DYK-GS-1862

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1022m2. Działka zlokalizowana jest w Czarnówku gm. Nowa Wieś Lęborska, na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na podstawie którego został ...

Powierzchnia
1 021,00 m2
Cena za m2
151,81 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Czarnówko, Łąkowa
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, Legionów Polskich

Lębork, Legionów Polskich
mieszkanie na wynajem

DYK-MW-1861

Funkcjonalne 2 pokoje na wynajem na parterze – Lębork, ul. Legionów Polskich Szukasz cichego, dobrze skomunikowanego mieszkania, które możesz urządzić według własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji od najemcy. KLUCZOWE INFORMACJE Lokalizacja: ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
24,32 zł
cena 900
mieszkanie na wynajem - Lębork, Legionów Polskich
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525