Lębork, Legionów Polskich
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1852

Słoneczne 3 pokoje na ul. Legionów Polskich – Idealne dla Rodziny Na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,40m2 położone na czwartym piętrze w docieplonym bloku przy ul. Legionów Polskich w Lęborku. To idealna propozycja dla ...

Powierzchnia
51,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 712,06 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Legionów Polskich

Lębork, Haliny Konopackiej
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1851

Oferujemy na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,22 m², położone na ostatnim trzecim piętrze w zadbanym budynku w Lęborku przy ul. Konopackiej (Osiedle Sportowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Układ ...

Powierzchnia
40,22 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 221,28 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Haliny Konopackiej

Cewice, Osiedle na Wzgórzu
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1849

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o wysokim standardzie doświetlenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze, w kameralnym bloku po termomodernizacji w Cewicach ul. Osiedle na Wzgórzu. Głównym ...

Powierzchnia
64,54 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 097,61 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Cewice, Osiedle na Wzgórzu
bez prowizji
działka na sprzedaż - Wicko, Na Wzgórzu

Wicko, Na Wzgórzu
działka na sprzedaż

DYK-GS-1848

OKAZJA INWESTYCYJNA: 0,5 ha z widokiem na pradolinę – Wicko, 10 km od morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej o powierzchni 5002 m², położonej w miejscowości Wicko (pow. lęborski) przy ul. Na wzgórzu. To propozycja łącząca ...

Powierzchnia
5 002,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 500 200
działka na sprzedaż - Wicko, Na Wzgórzu

Wicko, Lipowa
działka na sprzedaż

DYK-GS-1846

Atrakcyjna działka 1057 m² z widokiem na pradolinę Łeby – Wicko, 10 km od morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Wicko (woj. pomorskie) przy ul. Lipowej. To idealna propozycja dla osób szukających ...

Powierzchnia
1 057,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 158 550
działka na sprzedaż - Wicko, Lipowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II

Lębork, Mściwoja II
dom na sprzedaż

DYK-DS-1844

Inwestycyjna okazja! Dom z 3 mieszkaniami | Lębork, ul. Mściwoja II | 0% Prowizji Lokalizacja: Lębork, ul. Mściwoja II, Rok budowy: 2020 Prowizja: 0% (Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!) GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI Gotowy model biznesowy: Budynek ...

Powierzchnia
178,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Cena za m2
5 460,66 zł
cena 975 000
dom na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525