oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Lwowska

Lębork, Lwowska
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1843

0% - Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!!   Nowa mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Lwowskiej w Lęborku.   Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 150,6 m2 zlokalizowane w budynku czterorodzinnym położonym na nowo powstającym osiedlu Lębork ...

Powierzchnia
150,60 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 335,99 zł
cena 653 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Lwowska

Lębork, Henryka Łasaka
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1841

WYJĄTKOWE, PRZESTRONNE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z BALKONEM (62,33 M²) – LĘBORK, UL. ŁASAKA Oferujemy na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,33 m², zlokalizowane w jednym z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych punktów Lęborka ...

Powierzchnia
62,33 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 378,47 zł
cena 459 900
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Henryka Łasaka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Dziechlino

Nowa Wieś Lęborska, Dziechlino
działka na sprzedaż

DYK-GS-1839

DZIAŁKI BUDOWLANE W DZIECHLINIE. Dziechlino (kaszb. Dzechlëno) – stara wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Nowa Wieś Lęborska na obszarze kompleksu leśnego Puszczy Kaszubskiej. Oferta obejmuję działki o powierzchni ...

Powierzchnia
1 001,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 75 075
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Dziechlino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Malinowa

Lębork, Malinowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1836

Szukasz domu, który oferuje słońce przez cały dzień, nowoczesny design i doskonałe połączenie z Trójmiastem? To propozycja idealna dla Twojej rodziny. Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu I etap nowej inwestycji "Osiedle Wschód" Lębork ...

Powierzchnia
129,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
565 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 565,02 zł
cena 719 000
dom na sprzedaż - Lębork, Malinowa
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Lębork, Handlowa

Lębork, Handlowa
lokal na sprzedaż

DYK-LS-1834

OKAZJA: Obiekt Handlowo-Usługowy 60 m² – Lębork, ul. Handlowa Cena: 180.000 PLN Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w samym sercu handlowym Lęborka – na Targowisku Miejskim przy ul. Handlowej. To idealne miejsce na prowadzenie biznesu ...

Powierzchnia
59,70 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 015,08 zł
cena 180 000
lokal na sprzedaż - Lębork, Handlowa

Lębork, Marusarzówny
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1833

REZERWACJA!!! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 67,9m2 usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, położonego przy ul. Marusarzówny w Lęborku.      Na powierzchnię mieszkania składa się salon z wyjściem na zadaszony balkon ...

Powierzchnia
77,33 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 030,39 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Marusarzówny
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525