oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1776

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
109,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 213,80 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza

Lębork, Sienkiewicza
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1766

Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 44,5m2, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, odrębnego WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 146,07 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1764

    Mieszkanie do generalnego remontu. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m², usytuowane na parterze w kamienicy wielorodzinnej, zlokalizowanej w Lęborku przy ulicy Wojska Polskiego. Oferta dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem ...

Powierzchnia
54,49 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 853,92 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1761

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
109,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
306 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 414,51 zł
cena 920 800
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Cewice, Bukowina
działka na sprzedaż

DYK-GS-1755

Oferujemy do sprzedaży działki budowlano-przemysłowe o powierzchni 1026m2 i 1092m2. Działki zlokalizowane są w Bukowinie, kaszubskiej wsi z rozbudowaną infrastrukturą usługową. Malownicza okolica i położenie, kontrastuje z możliwościami rozwoju biznesu opartego na produkcji ...

Powierzchnia
1 026,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 102 600
działka na sprzedaż - Cewice, Bukowina
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Główczyce, Stowięcino

Główczyce, Stowięcino
dom na sprzedaż

DYK-DS-1748

Dom jednorodzinny z dużą działką w malowniczym Stowięcinie Lokalizacja: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej, kaszubskiej wsi Stowięcino. Miejscowość oddalona jest o 45 km od Słupska i 80 km od Trójmiasta, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 321 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 100,00 zł
cena 315 000
dom na sprzedaż - Główczyce, Stowięcino
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525