oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa

Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1865

Nowoczesny bliźniak 104 m² z ogrodem 400 m² | 0% Prowizji | Bez PCC 0% PROWIZJI – Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura! BEZ PODATKU PCC – Oszczędność 2% u notariusza! Szukasz komfortowego domu blisko miasta, ale w spokojnej okolicy? Zapraszamy do zapoznania ...

Powierzchnia
107,42 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 576,24 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Wincentego Witosa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łęczyce, Rozłazino, Osiedlowa

Łęczyce, Rozłazino, Osiedlowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1860

Przytulny dom z ogrodem i garażem – Rozłazino Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny w Rozłazinie (gm. Łęczyce), łączący gotowe do zamieszkania wnętrza z przestrzenią do własnej aranżacji. Kluczowe informacje: Powierzchnia: użytkowa 87 m² (całkowita 121 m²) ...

Powierzchnia
121,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
756 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 950,41 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Łęczyce, Rozłazino, Osiedlowa

Lębork, Kolejarzy
dom na sprzedaż

DYK-DS-1857

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować w pełni według własnych potrzeb? Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Kolejarzy w Lęborku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, dużego ogrodu oraz miejsca na warsztat ...

Powierzchnia
100,17 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 983,23 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Lębork, Kolejarzy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Kębłowo Nowowiejskie

Nowa Wieś Lęborska, Kębłowo Nowowiejskie
dom na sprzedaż

DYK-DS-1856

Wyjątkowa Inwestycja w Spokojnej Okolicy - Nowoczesny Bliźniak w Kębłowie Nowowiejskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w stanie deweloperskim, położonego w malowniczej miejscowości Kębłowo Nowowiejskie. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
121,68 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 684,42 zł
cena 570 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Kębłowo Nowowiejskie
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Pomorska

Lębork, Pomorska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1855

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny. Lokalizacja: Lębork, ul. Pomorska, 60 km od Trójmiasta, w bliskiej odległości od węzła trasy S6. Spokojne, dobrze skomunikowane osiedle domów jednorodzinnych, pełniące funkcję sypialni Lęborka, idealne dla rodzin ...

Powierzchnia
151,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 046 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 429,70 zł
cena 975 000
dom na sprzedaż - Lębork, Pomorska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Poznańska

Lębork, Poznańska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1854

0% - Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!!     Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, stanowiący doskonałą propozycję miejsca do zamieszkania. Nieruchomość położona na dobrze skomunikowanym, spokojnym osiedlu oddalonym około 500m od centrum Lęborka. ...

Powierzchnia
117,84 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 346,23 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Lębork, Poznańska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem