oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II

Lębork, Mściwoja II
dom na sprzedaż

DYK-DS-1844

Inwestycyjna okazja! Dom z 3 mieszkaniami | Lębork, ul. Mściwoja II | 0% Prowizji Lokalizacja: Lębork, ul. Mściwoja II, Rok budowy: 2020 Prowizja: 0% (Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!) GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI Gotowy model biznesowy: Budynek ...

Powierzchnia
178,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Cena za m2
5 460,66 zł
cena 975 000
dom na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Malinowa

Lębork, Malinowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1836

Szukasz domu, który oferuje słońce przez cały dzień, nowoczesny design i doskonałe połączenie z Trójmiastem? To propozycja idealna dla Twojej rodziny. Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu I etap nowej inwestycji "Osiedle Wschód" Lębork ...

Powierzchnia
129,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
565 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 565,02 zł
cena 719 000
dom na sprzedaż - Lębork, Malinowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Garczegorze

Nowa Wieś Lęborska, Garczegorze
dom na sprzedaż

DYK-DS-1830

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który wyznacza nowe standardy energooszczędności i wygody. To oferta dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieruchomości "pod klucz" z  wyposażeniem. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 166,90 m² ...

Powierzchnia
166,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 597 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 908,93 zł
cena 1 320 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Garczegorze
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Orląt Lwowskich

Lębork, Orląt Lwowskich
dom na sprzedaż

DYK-DS-1829

Marzysz o własnym domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Lęborka? Rozpoczynamy sprzedaż I etapu nowej inwestycji deweloperskiej w Lęborku przy ul. Orląt Lwowskich. To idealne miejsce dla rodzin szukających komfortu, nowoczesnej architektury ...

Powierzchnia
123,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
431 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 011,33 zł
cena 619 000
dom na sprzedaż - Lębork, Orląt Lwowskich
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Artylerzystów

Lębork, Artylerzystów
dom na sprzedaż

DYK-DS-1822

NOWOCZESNY BUNGALOW 165 M² – ENERGOOSZCZĘDNY STANDARD PREMIUM – LĘBORK Lokalizacja: Lębork, ul. Artylerzystów Działka: 1171 m² Powierzchnia: 163 m² Stan: Deweloperski Premium Technologia: IZODOM2000 DLACZEGO TEN DOM JEST WYJĄTKOWY? Prezentujemy ofertę sprzedaży ...

Powierzchnia
165,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 171 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 756,53 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Lębork, Artylerzystów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Łeba, Miła

Łeba, Miła
dom na sprzedaż

DYK-DS-1794

Wyjątkowy Pensjonat na Sprzedaż w Nowęcinie - Gotowy, Dochodowy Biznes! Prezentujemy do sprzedaży dochodowy pensjonat, który wraz z domkami rekreacyjnymi stanowi kompleks wypoczynkowy, zlokalizowany w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin. Na działce o powierzchni ...

Powierzchnia
275,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 386 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
12 904,40 zł
cena 3 550 000
dom na sprzedaż - Łeba, Miła
Kryteria wyszukiwania

rozumiem