oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Potęgowo, Dworcowa

Potęgowo, Dworcowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1793

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Potęgowie – idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego z budynkiem gospodarczym i garażem, położonym w prężnie rozwijającej się, kaszubskiej wsi Potęgowo. Nieruchomość ...

Powierzchnia
124,43 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 483,32 zł
cena 309 000
dom na sprzedaż - Potęgowo, Dworcowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska

Lębork, Opolska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1790

REZERWACJA!!! Bliźniak gotowy do zamieszkania – Lębork, ulica Opolska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lęborka przy ulicy Opolskiej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
127,79 m2
Powierzchnia działki [m2]
404 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 252,45 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1776

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
109,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 213,80 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1761

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
109,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
306 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 414,51 zł
cena 920 800
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Główczyce, Stowięcino

Główczyce, Stowięcino
dom na sprzedaż

DYK-DS-1748

Dom jednorodzinny z dużą działką w malowniczym Stowięcinie Lokalizacja: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej, kaszubskiej wsi Stowięcino. Miejscowość oddalona jest o 45 km od Słupska i 80 km od Trójmiasta, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 321 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 100,00 zł
cena 315 000
dom na sprzedaż - Główczyce, Stowięcino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Linia, Sportowa

Linia, Sportowa
dom na sprzedaż

DYK-DS-1724

Dom jednorodzinny z oddzielnym mieszkaniem na dużej działce – Linia, ul. Sportowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej, kaszubskiej miejscowości Linia, na północnym krańcu Pojezierza Kaszubskiego, ...

Powierzchnia
298,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 400 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 040,27 zł
cena 1 800 000
dom na sprzedaż - Linia, Sportowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem