oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Krępa Kaszubska

Nowa Wieś Lęborska, Krępa Kaszubska
działka na sprzedaż

DYK-GS-1710

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2507m2. Działka zlokalizowana jest w Krępie Kaszubskiej, na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica i położenie sprawiają, że jest to dobre miejsce na wybudowanie domu. Infrastruktura ...

Powierzchnia
2 507,00 m2
Cena za m2
74,99 zł
cena 188 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Krępa Kaszubska

Lębork
działka na sprzedaż

DYK-GS-1701

   Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1302 m2. Działki zlokalizowane są w Lęborku przy ul. Pilotów. W miejskiej drodze dojazdowej do działek znajdują się wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja i światłowód. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko ...

Powierzchnia
1 302,00 m2
Cena za m2
149,77 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Lębork

Łeba (gm)
działka na sprzedaż

DYK-GS-1650

Atrakcyjne działki budowlane nad morzem.   Działki, które oferujemy na sprzedaż położone są w Łebie pomiędzy jeziorami Sarbsko i Łebsko w odległości niespełna 3 km od Morza Bałtyckiego. W najbliższej okolicy znajduje się szereg atrakcji takich jak Łeba PARK, Holiday ...

Powierzchnia
2 997,00 m2
Cena za m2
430,43 zł
cena 1 290 000
działka na sprzedaż - Łeba (gm)

Łęczyce, Chmieleniec, Wierzbowa
działka na sprzedaż

DYK-GS-1546

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1137m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Chmieleniec gm. Łęczyce, na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica i położenie sprawiają, że jest to idealne miejsce na wybudowanie domu. ...

Powierzchnia
1 137,00 m2
Cena za m2
158,31 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Łęczyce, Chmieleniec, Wierzbowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Darżkowo

Nowa Wieś Lęborska, Darżkowo
działka na sprzedaż

DYK-GS-1525

Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni 59200m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Darżkowo gm. Nowa Wieś Lęborska.  Darżkowo - wieś kaszubska położona ok. 6 km od Lęborka. Malownicza okolica i położenie sprawiają, że jest to idealne miejsce ...

Powierzchnia
592 000,00 m2
Cena za m2
1,40 zł
cena 828 800
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Darżkowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sierakowice, Gowidlino

Sierakowice, Gowidlino
działka na sprzedaż

DYK-GS-1447

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o powierzchni 4438m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Gowidlino gm. Sierakowice.   Gowidlino - duża kaszubska wieś leżąca na obszarze moreny dennej Pojezierza Kaszubskiego, nad północnym brzegiem jeziora Gowidlińskiego ...

Powierzchnia
4 438,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 355 040
działka na sprzedaż - Sierakowice, Gowidlino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem