nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa

Lębork, Targowa
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1863

Słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,78 m2 w centrum Lęborka. Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku przy              ul. Targowej w Lęborku. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla pary, singla ...

Powierzchnia
39,78 m2
Cena za m2
8 044,24 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kusocińskiego

Lębork, Kusocińskiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1859

Komfortowe 3 pokoje mieszkanie z balkonem | 62,33 m² | Lębork, ul. Kusocińskiego. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,33 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Lęborka. LOKALIZACJA: ...

Powierzchnia
62,33 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 898,76 zł
cena 430 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kusocińskiego

Lębork, Kolejarzy
dom na sprzedaż

DYK-DS-1857

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować w pełni według własnych potrzeb? Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Kolejarzy w Lęborku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, dużego ogrodu oraz miejsca na warsztat ...

Powierzchnia
100,17 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 983,23 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Lębork, Kolejarzy
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Pomorska

Lębork, Pomorska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1855

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny. Lokalizacja: Lębork, ul. Pomorska, 60 km od Trójmiasta, w bliskiej odległości od węzła trasy S6. Spokojne, dobrze skomunikowane osiedle domów jednorodzinnych, pełniące funkcję sypialni Lęborka, idealne dla rodzin ...

Powierzchnia
151,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 046 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 429,70 zł
cena 975 000
dom na sprzedaż - Lębork, Pomorska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Poznańska

Lębork, Poznańska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1854

0% - Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!!     Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, stanowiący doskonałą propozycję miejsca do zamieszkania. Nieruchomość położona na dobrze skomunikowanym, spokojnym osiedlu oddalonym około 500m od centrum Lęborka. ...

Powierzchnia
117,84 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 346,23 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Lębork, Poznańska

Lębork, Legionów Polskich
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1852

Słoneczne 3 pokoje na ul. Legionów Polskich – Idealne dla Rodziny Na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,40m2 położone na czwartym piętrze w docieplonym bloku przy ul. Legionów Polskich w Lęborku. To idealna propozycja dla ...

Powierzchnia
51,40 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 712,06 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Legionów Polskich
Kryteria wyszukiwania

rozumiem