Lębork, Artylerzystów
działka na sprzedaż

DYK-GS-1815

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1171m2. Działka zlokalizowana jest w Lęborku, na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na podstawie którego został złożony i zatwierdzony ...

Powierzchnia
1 171,00 m2
Cena za m2
234,84 zł
cena 275 000
działka na sprzedaż - Lębork, Artylerzystów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1812

UNIKALNA KAWALERKA PO REMONCIE Z KOMINKIEM I NISKIM CZYNSZEM! (24,33 M²) – LĘBORK, UL. E. PLATER IDEALNA INWESTYCJA LUB MIESZKANIE NA START. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż kompaktową kawalerkę o powierzchni 24,33 m², zlokalizowaną na parterze w bloku ...

Powierzchnia
24,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 946,16 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1801

Przestronne mieszkanie z potencjałem w sercu Lęborka – ul. Kossaka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 77,9 m², położonego na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ulicy Kossaka w Lęborku. Ta nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym ...

Powierzchnia
77,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 736,84 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska

Lębork, Opolska
dom na sprzedaż

DYK-DS-1790

REZERWACJA!!! Bliźniak gotowy do zamieszkania – Lębork, ulica Opolska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lęborka przy ulicy Opolskiej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
127,79 m2
Powierzchnia działki [m2]
404 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 252,45 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Lębork, Opolska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego

Lębork, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1781

REZERWACJA!!! Funkcjonalne Mieszkanie na Sprzedaż w Lęborku - ul. Słowackiego! Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w Lęborku. To idealna propozycja dla osób, które cenią ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 192,31 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi

Lębork, Piotra Skargi
dom na sprzedaż

DYK-DS-1776

Osiedle VICTORIA. Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Domy gotowe do sprzedaży i zamieszkania!  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – Lębork, ul. Piotra Skargi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
109,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 213,80 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Lębork, Piotra Skargi
Kryteria wyszukiwania

rozumiem