oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica

Lębork, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1636

Nowa inwestycja deweloperska w Lęborku. Mieszkania gotowe do odbioru!  0% - Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!! Mieszkanie nr 7  I PIĘTRO z balkonem cena łączna 358.560 zł mieszkanie - 338.560 zł miejsce postojowe i miejsce w wiacie ...

Powierzchnia
42,32 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 338 560
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1619

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81m2, zlokalizowane na parterze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul. Kossaka. Prezentowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Na ...

Powierzchnia
50,81 m2
Cena za m2
5 884,67 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Harcerzy

Lębork, Harcerzy
dom na sprzedaż

DYK-DS-1564

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 266,74 m2 (powierzchnia mieszkalna 158,33m2 i powierzchnia gospodarcza 108,41m2), wybudowany w 1999 roku w technologii murowanej na działce o powierzchni 3656m2. Prezentowana nieruchomość położona jest ...

Powierzchnia
266,74 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 656 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 686,21 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Lębork, Harcerzy
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Lębork, Handlowa

Lębork, Handlowa
lokal na sprzedaż

DYK-LS-1496

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 13m2 zlokalizowany w ciągu pawilonów handlowych przy ul. Handlowej w Lęborku. Lokal posiada odrębne wejście bezpośrednio z ciągu pieszego. Sąsiednie lokale zagospodarowane i funkcjonujące.    Wewnątrz wyodrębniono ...

Powierzchnia
13,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 615,38 zł
cena 60 000
lokal na sprzedaż - Lębork, Handlowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Lwowska

Lębork, Lwowska
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1491

  0% - Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC !!!   Nowa mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Lwowskiej w Lęborku.   Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 150,6 m2 zlokalizowane w budynku czterorodzinnym położonym na nowo powstającym osiedlu Lębork ...

Powierzchnia
150,60 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 335,99 zł
cena 653 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Lwowska
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lębork, Artylerzystów

Lębork, Artylerzystów
dom na sprzedaż

DYK-DS-1344

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 186,18 m2, wybudowany w technologii murowanej, posadowiony na działce o powierzchni 1870 m2, doskonale zlokalizowany w Lęborku przy ul. Artylerzystów. Budynek został wybudowany w 2006 r., a ...

Powierzchnia
238,18 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 870 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 816,86 zł
cena 2 100 000
dom na sprzedaż - Lębork, Artylerzystów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem