oferta na wyłączność
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525

zostaw wiadomość
7 259,53 zł/m2 cena: 200 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo jasne, przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,55 m², zlokalizowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Armii Krajowej w ścisłym centrum Lęborka.

Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie miasta, co czyni ją idealnym wyborem jako pierwsze mieszkanie na start lub jako gotowa, bezpieczna lokata kapitału pod rentowny wynajem długoterminowy.

STANDARD I STAN TECHNICZNY – GOTOWE DO WPROWADZENIA

Lokal przeszedł kompleksowy remont generalny, co eliminuje konieczność ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych na start. W ramach przeprowadzonych prac zmodernizowano i wymieniono wszystkie kluczowe media:

  • Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (MPEC): Gwarancja bezobsługowości, podgrzew wody piec gazowy umiejscowiony w łazience

  • Nowa instalacja elektryczna (gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjności).

  • Nowa instalacja hydrauliczna wraz z pionami.

  • Nowa instalacja gazowa (doprowadzona do kuchni).

  • Nowe wykończenie ścian (gładzie) oraz nowoczesne podłogi.

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ

Mieszkanie cechuje się bardzo ustawne i przemyślanym rozplanowaniem przestrzeni:

  • Pokój dzienny: Przestronny, doskonale doświetlony salon z bezpośrednim wyjściem na mały balkon.

  • Osobna kuchnia: Jasna, w pełni umeblowana i wyposażona w niezbędny sprzęt AGD.

  • Łazienka z WC: Wykończona w nowoczesnym standardzie z kabiną prysznicową.

  • Przedpokój: Zapewniający wygodną komunikację.

DODATKOWE ATUTY W CENIE NIERUCHOMOŚCI

  • Pełne umeblowanie i sprzęt AGD: Wszystkie meble oraz urządzenia widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu i są wliczone w cenę ofertową. Nowy właściciel może wprowadzić się jedynie z rzeczami osobistymi.

  • Przynależna piwnica: Do lokalu przynależy zadbana komórka lokatorska o powierzchni około 3 m², idealna na rower, wózek czy rzeczy sezonowe.

  • Ekonomia utrzymania: Ogrzewanie miejskie i niskie koszty eksploatacyjne sprawiają, że mieszkanie jest wyjątkowo tanie w codziennym utrzymaniu.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA W CENTRUM

Ulica Armii Krajowej to gwarancja dostępu do pełnej infrastruktury miejskiej bez konieczności korzystania z samochodu. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się:

  • Sklepy spożywcze, markety oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.

  • Szkoły, przedszkola oraz przychodnie lekarskie.

  • Przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec PKP/PKS (doskonałe połączenie dla osób dojeżdżających)

  • Dostępność: Mieszkanie wolne od zaraz.

    Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie transakcji. Bezpłatnie pomożemy również w zbadaniu zdolności kredytowej oraz doborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wiodących banków na rynku. Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DYK-MS-1873
Powierzchnia 27,55 m²
Powierzchnia użytkowa 27,55 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana beton, płyta
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, woda ciepła, fundusz remontowy, administracja
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 320 PLN
Czynsz zimowy 450 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon okno balkonowe
Liczba balkonów 1

Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1764

    Mieszkanie do generalnego remontu. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m², usytuowane na parterze w kamienicy wielorodzinnej, zlokalizowanej w Lęborku przy ulicy Wojska Polskiego. Oferta dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem ...

Powierzchnia
54,49 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 853,92 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza

Lębork, Sienkiewicza
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1766

Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 44,5m2, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, odrębnego WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 146,07 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Emilii Plater
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1812

UNIKALNA KAWALERKA PO REMONCIE Z KOMINKIEM I NISKIM CZYNSZEM! (24,33 M²) – LĘBORK, UL. E. PLATER IDEALNA INWESTYCJA LUB MIESZKANIE NA START. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż kompaktową kawalerkę o powierzchni 24,33 m², zlokalizowaną na parterze w bloku ...

Powierzchnia
24,33 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 946,16 zł
cena 169 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Emilii Plater

Lębork, Zwycięstwa
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1826

KLIMATYCZNY LOKAL 49,42 M² W CENTRUM LĘBORKA – LOFT / BIURO / MIESZKANIE PRESTIŻ, WYGODA I NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 49,42 m², łączący loftowy design z funkcjonalnością. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy w ...

Powierzchnia
49,42 m2
Cena za m2
5 261,03 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Zwycięstwa