oferta na wyłączność
93
ofert
Anita Dykowska

Licencja: 20084

a.dykowska@kd24.pl

664733979
600517525

zostaw wiadomość
7 586,84 zł/m2 cena: 249 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Gotowe do zamieszkania | Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej | Południowo-zachodnia wystawa

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,82 m², położone przy ulicy Wysockiego w Lęborku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

OPIS MIESZKANIA

Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki ekspozycji okien na stronę południowo-zachodnią, wnętrza są bardzo dobrze doświetlone przez większą część dnia. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, co gwarantuje spokój oraz brak bezpośredniego sąsiedztwa nad mieszkaniem.

Standard wykończenia i instalacje:

  • Instalacje: Wymieniona cała instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

  • Wykończenie: Stolarka okienna PCV, na podłogach panele o wysokiej klasie ścieralności.

  • Media: Zarówno ogrzewanie, jak i ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej. Jest to rozwiązanie bezpieczne (brak gazowych podgrzewaczy wody) i ekonomiczne.

  • Wyposażenie: Cena obejmuje pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach.

BUDYNEK I PRZYNALEŻNOŚCI

  • Piwnica: Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4 m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

  • Stan budynku: Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz tereny zielone z placem zabaw.

LOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej części Lęborka. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz przystanki komunikacji miejskiej.

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Powierzchnia mieszkalna: 32,82 m²

  • Powierzchnia piwnicy: 4 m²

  • Piętro: 4 z 4

  • Rodzaj ogrzewania: Miejskie

  • Ciepła woda: Sieć miejska

  • Stan prawny: Pełna własność

  • Dostępność: Od zaraz

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu prezentacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DYK-MS-1871
Powierzchnia 32,82 m²
Powierzchnia użytkowa 32,82 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana beton, płyta
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, sprzątanie, fundusz remontowy, CO, administracja
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 4,00 m²
Stan lokalu po remoncie
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 420 PLN
Czynsz zimowy 650 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA
Rok budowy 1982
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie zabudowa wielorodzinna
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki umywalka, WC, prysznic, kabina prysznicowa, lustro, pralka

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1619

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,81m2, zlokalizowane na parterze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul. Kossaka. Prezentowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Na ...

Powierzchnia
50,81 m2
Cena za m2
5 884,67 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1764

    Mieszkanie do generalnego remontu. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m², usytuowane na parterze w kamienicy wielorodzinnej, zlokalizowanej w Lęborku przy ulicy Wojska Polskiego. Oferta dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem ...

Powierzchnia
54,49 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 853,92 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza

Lębork, Sienkiewicza
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1766

Oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 44,5m2, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, odrębnego WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 146,07 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Sienkiewicza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego

Lębork, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

DYK-MS-1781

REZERWACJA!!! Funkcjonalne Mieszkanie na Sprzedaż w Lęborku - ul. Słowackiego! Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w Lęborku. To idealna propozycja dla osób, które cenią ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 192,31 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, J. Słowackiego